loading

Sports Factory

Favorilerime Ekle

HAKKINDA

19 Mayıs Mahallesi'nde bulunan Sports Factory, şehrin yoğun temposunda, sizi hedeflerinize bilinçli ve hızlı ulaştırmak için, kişiye özel ve sağlıklı spor misyonu ile yola çıkan, profesyonel kadrosuyla Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. 

Sports Factory Turkey , son teknoloji ürünü, eklem sağlığını koruyan, darbe emici yapıya sahip üst düzey ergonomik kardio cihazları, Multifonksiyonel Fitness ve Olimpik Free Weight ekipmanları ile hizmet vermektedir. 

Eğitmenler eşliğinde yapılan grup derslerinde kas ve iskelet sistemi sağlığını geliştirecek, vücut ağırlığınız ile yapılan egzersizler sayesinde sıkı ve sağlıklı bir vücuda kısa sürede ulaşılabilirsiniz.

Fit in class aracılığı ile sizlere Sports Factory'de grup dersine katılma fırsatı sunarken aynı zamanda salonu da yakından tanımanızı sağlıyoruz! 

Önemli : Salonun durumuna göre belli sayıya ulaşmayan aktivitelerde iptaller olabilir. Rezervasyon yapmadan önce ders durumu teyit etmeniz gerekmektedir.

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

Haftaiçi: 07:00 - 22:30
Haftasonu: 09:30 - 20:00

OLANAKLAR

  1. Soyunma Odası
  2. Kilitli Dolap
  3. Havalandırma
  4. Duş

PROFESYONEL YORUMU

Bölgenin en yoğun talep gören ve sporseverler için uyguladıkları şok egzersiz programları ile kısa sürede form tutabileceğiniz bir salondur.

İLETİŞİM