loading

Fit in Class; fitness ve butik stüdyoların grup egzersiz derslerine tek üyelik ve sabit bir fiyat ile giriş yapabileceğiniz bir sistemdir. Aylık 99.00 TL ödeme ile anlaşmalı olan tüm salonların grup egzersiz derslerine sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak giriş hakkı kazanırsınız.

Sınırsız kullanım hakkı içermektedir. Tek sınır aynı stüdyoya aynı ay içerisinde sadece 3 giriş yapabiliyor olmanızdır.

İstanbul içerisinde anlaşmalı olduğumuz tüm salonlara giriş hakkınız mevcuttur. Fit in Class şuan için sadece İstanbul da bulunan salonları kapsamaktadır.
İstanbul’da anlaşmalı salonlarımız için tıklayınız

Aylık üyeliğiniz içerisinde anlaşmalı tüm salonlara giriş hakkınız mevcut. Örneğin; 15 ekim tarihinde satın almış olduğunuz aylık üyeliğiniz 15 kasım tarihinde bitmektedir. Bu ay içerisinde aynı salona giriş hakkınız 3 kez ile sınırlandırılmıştır. Salonu beğeniyor ve sadece bu salondaki grup derslere girmek istiyorsanız www.sporcard.com sitemizden salonun üyelik paketlerini bulabilir veya direkt salon ile irtibata geçebilirsiniz.

Sitemize üye olmadan önce salon detaylar kısmından; salonun görselleri, tanıtım billgileri, haritadaki konumu, salon/stüdyo içerisindeki grup derslerine ve grup ders saatleri detaylarına ulaşabilirsiniz. Stüdyo Listesi için tıklayınız.

Üyeliği satın aldığınız gün başlamış olur.

Fit in Class aylık yenilenen bir üyeliktir. Otomatik olarak satın aldığınız tarih üzerinden bir sonraki ay tekrar yenileyecektir. Ayın 15’inde üyelik satın alındıysa bundan sonra her ayın 15’inde yenilecektir.

Fit in Class üyeliğinizi taahhüt gerektirmeden ve dilediğiniz an ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz. Üyelik iptal işlemlerinizi "Hesap Ayarları" kısmından yapabilirsiniz.

Tek üyelik ve tek bir fiyat mevcuttur. Aylık 99.00 TL ile anlaşmalı tüm stüdyolara giriş yapabiliyorsunuz.

Fit in Class için uzun vadeli bir taahhüt yok. Dilediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. İptal etmek için hesabınıza giriş yapın ve hesap ayarlarından üyelik durumunuzu ayarlayın.

Fit in Class üyeliğinizi dilediğiniz süre boyunca ücretsiz bir şekilde dondurabilirsiniz.

Fit in Class.com üyelik girişi yapın. Rezervasyon yaptırmak istediğiniz stüdyonun girmek istediğiniz dersine rezervasyonu yapın. Faaliyet türüne göre gün, tarih, yer ya da stüdyo türünü filtre kısmından aratabilirsiniz. Arama parametrelerine girdiğinizde, mevcut sınıflar detaylı listeyi size dökecektir. Rezervasyon yaptırmak istediğiniz stüdyonun girmek istediğiniz dersine rezervasyonu yapın.

Erken rezervasyon dolayısıyla e-posta olarak onay maili alacaksınız. Onay mailini aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey sınıfa gidip dersinizi almak.

Ayrıca derse gitmeden önce; ne getirilmesi, ne zaman gelmesi ve stüdyo ulaşım ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bir hatırlatma e-postası alacaksınız.

Rezervasyon iptali ders başlamadan 24 saat önce yapabilirsiniz.

Rezervasyon iptalini 24 saat öncesinde hesabım kısmından yapabilirsiniz. Hesabım kısmında yaklaşan sınıflara rezervasyon kısmından iptal etmek istediğiniz rezervasyonu bulun ve "iptal" kutucuğuna tıklayın.

Unutmayın! 24 saat iptal politikası mevcut. Rezervasyon iptali dersinize 24 saat kala yapılması gerekiyor. Eğer 24 saat içinde iptal işlemi yaparsanız; 8.00 TL iptal ücreti ödemesi uygulanır ve aynı zamanda o stüdyodaki derse girmiş olarak sayılırsınız.

Aynı zamanda iptal etmez ve derse de girmezseniz 10.00 TL ücret ödeme zorunluluğunuz da mevcut. Ve bu sınıftaki derse girmiş olarak kaydınız alınır.

Fit in Class’un amacı üyelerimizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için düzenli spor yapmasını sağlamaktır. Sizlere bir çok salon ve grup dersi ile tanıştırma fırsatı sunuyoruz. Rezervasyon iptali için yapılması gereken tek ve en önemli şey derse girmeyeceğinizi 24 saat öncesi bildirmeniz.

Rezervasyon dersine 24 saate kadar iptal işlemi yapılabilir. İptal koşulları tüm salonlar ve sınıflar için geçerlidir. Zamanında iptal etmez iseniz 8.00 TL ödemek zorunda kalırsınız. İptal etmez ve derse de girmezseniz 10.00 TL ödeme zorunluluğunuz olur.

Rezervasyon yapılmadan stüdyo ziyaretleri yapamazsınız.

Rezervasyon yaptırdığınız sınıfı iptal ediyorsunuz. Diğer giriş yapmak istediğiniz sınıfa yeni bir rezervasyon girişi yapıyorsunuz. Rezervasyon iptal süresini unutmayın. Derse 24 saat kala iptal işlemi yapıyorsunuz.

Fit in Class irtibat numarası; 0212 276 56 91’dir. Tüm sorularınız için müşteri ilişkilerimizden destek alabilirsiniz.