loading

Tek ve aylık üyelik ile istediğiniz yerde, seçtiğiniz eğitmenle canlı grup dersine katılabileceğiniz bir platform. Alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen, yüzlerce grup dersine tek üyelikle katılabilirsiniz.

Tek üyelik ve tek bir fiyat mevcuttur. Aylık 99.00 TL ile dilediğiniz canlı derse, dilediğiniz kadar giriş yapabilirsiniz.

Fitinclass.com da yer alan Üye Ol bölümünden işlem gerçekleştirerek Fit in Class sistemine üye olabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz anda üyeliğiniz aktif olur ve istediğiniz canlı derse site üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Fit in Class üyeliği aylıktır. Aylık üyeliğiniz ile dilediğiniz kadar canlı derse katılabilirsiniz. Giriş sayısı sınırı bulunmamaktadır.

Fit in Class web sitemizde Grup Dersleri alanından canlı derslerimize, ders detaylarına ve eğitmen bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Gitmek için tıklayınız

Fit in Class aylık yenilenen bir üyeliktir. Otomatik olarak satın aldığınız tarih üzerinden bir sonraki ay tekrar yenileyecektir.

Fit in Class üyeliğinizi dilediğiniz zaman, ücretsiz şekilde, bir sonraki ay için iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası kalan haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bir sonraki ay üyeliğiniz yenilenmeyecektir.

Fit in Class.com 'a üyelik girişi yapın. Grup Dersleri alanından rezervasyon yapmak istediğiniz dersi belirleyin. Her ders için rezervasyon yap butonu yer almaktadır. Katılmak istediğiniz canlı ders için Rezervasyon Yap butonuna basmanız yeterli. Böylelikle rezervasyon kaydınız alınacak ve tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Rezervasyon yaptıktan sonra tarafınıza e posta adresiniz üzerinden bilgilendirme maili iletilecek. Ders saatinden beş dakika önce mailde yer alan linke tıklayarak canlı derse katılabilirsiniz.

Derse akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden katılacaksanız ders öncesinde Zoom uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınız üzerinden derse katılacaksanız e posta adresinize ilettiğimiz linke tıklamanız ve Zoom uygulamasının bilgisayarınıza kurulum yapmasına izin vermeniz gerekmektedir.

Sonrasında ders eğitmeni sizi derse kabul edecektir. Derse katıldıktan sonra eğitmen ve diğer kullanıcıların sizi görmesini istiyorsanız "Start Video" seçeneğine tıklayarak kameranızı aktif hale getirebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu 24 saate kadar iptal edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonu 24 saatten az zaman kala iptal ederseniz 8.00 TL, rezervasyonunuzu iptal etmez ve derse de katılmazsanız 10.00 TL cazai bedel ödeme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Şu an için bir kontenjan sınırı bulunmamaktadır.

Rezervasyonunuzu iptal ederek farklı bir derse rezervasyon yapabilirsiniz. Unutmayın rezervasyon iptal işlemi 24 saat önceden yapılmalıdır.

Dilediğiniz kadar derse aynı anda rezervasyon yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey; rezervasyon yaptığınız ve katılacağınız derslerin farklı zamanlarda olmasıdır.

Şu an için katıldığınız dersleri sonradan izleyemiyorsunuz.

Öncelikle gerçekleştirilecek canlı ders için kendinize bir alan belirleyin. Varsa matınızı uygun bir alana yerleştirin. E posta adresinize iletilen link üzerinden katılacağınız canlı ders için dizüstü bilgisayarınızı, tablet ya da telefonunuzu mikrofon ve hoparlör özelliği açık olacak şekilde görüş açınıza yerleştirin. Yapmanız gereken sadece bunlar.

Evet, canlı ders sırasında hem eğitmen hem de tüm katılımcılar birbirini görebiliyor. Böylelikle eğitmen ve diğer katılımcılarla birebir iletişimde olabiliyorsunuz.

Uygun olan her an eğitmene soru sorabilirsiniz. Genellikle ders öncesinde ve sonrasında yapılacak kısa sohbetler sırasında eğitmenlerimiz sorularınızı yanıtlayacaktır. Ders sırasında ve sonrasında eğitmenlerde sizinle iletişime geçerek yönlendirmelerde bulunacaktır.

Derse katılım için e posta adresinize iletilecek bilgilendirme mailinde yer alan linke tıklamanız yeterli.

Rezervasyon yaptığınız ders için rezervasyonunuzu iptal etmez ve derse de katılmazsanız 10.00 TL cazai bedel ödeme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Fit in Class.com da yer alan canlı destek bölümünden ya da 02122765691 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yaptığınız canlı derse ait katılım bilgilerine web sitemizde yer alan Rezervasyonlarım bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Fit in Class.com da yer alan canlı destek bölümünden ya da 02122765691 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon yapacağınız eğitmenin canlı dersine ait tüm bilgilere Grup Dersleri bölümünden ulaşabileceksiniz. Dersin seviyesi ile ilgili de aynı şekilde bu alanda bilgi verilecektir.