loading

KULLANIM ŞARTLARI

Genel Koşullar ve Şartlar

Aktiviteye girişler kullanıcıların satın aldığı üyelik ile oluşur. Şahıslar bu aktivite girişlerini kullanarak satın aldıkları hizmetten yararlanabilirler.

Fit in Class Aktivite Kullanımı

Kullanıcı, anlaşmalı spor salonlarının aktivite derslerini Fit In Class sistemi üzerinden randevu alarak aktivite derslerine giriş yapacaktır.

Kullanıcının randevu yaptırdığı aktivite dersi ile ilgili ayrıntılı bilgileri kullanıcı hesabından ulaşabilecektir.

Kullanıcı, nüfus cüzdanı veya ehliyeti ile satın alınan dersten 15 dakika önce anlaşmalı spor salonunda bulunacak ve nüfus cüzdanını veya ehliyetini anlaşmalı spor salonlarına ibraz ederek aktivite derslerine katılacaklardır.

Kullanıcı, bir anlaşmalı spor salonuna ayda en fazla 3 kez giriş yapabilir.

Kullanıcı, anlaşmalı spor salonuna aktivite dersi için giriş yaptığında, salonun diğer hizmetlerinden faydalanamaz. Kullanıcı yalnızda, anlaşmalı spor salonlarına yalnızca belirlenen aktivite dersi için giriş yapabilir.

Fit In Class, hizmet iptal edilene dek her ay 99 TL (KDV dahil) hizmet bedelini, kullanıcının sisteme girdiği kredi kartından tek çekim veya taksit seçenekleri ile tahsil edecektir.

Kullanıcı, katılamayacağı aktivite dersini iptal etmek istediğini, dersin başlama saatinden en geç 24 saat önce Fit In Class'a bildirmelidir. Aksi halde, kullanıcı katılmadığı ve süresinde iptal etmediği her aktivite dersi için 10 TL ceza bedeli ödeyecektir. İşbu ceza bedeli bir sonraki ayın faturasına yansıtılacaktır.

Kullanıcının, katılamayacağı aktivite dersini iptal etmek istediğini, dersin başlama saatinden önceki 24 saatlik süreyi kaçırması ancak iptal talebini Fit In Class'a bildirmesi halinde, kullanıcı aktivite dersi için yalnızca 8 TL ceza bedeli ödeyecektir. İşbu ceza bedeli bir sonraki ayın faturasına yansıtılacaktır.

Kullanıcının, üyelik dondurma talebini iletmesi ve dondurma işleminin Fit In Class tarafından kabul edilmesi halinde, kullanıcının üyeliği dondurulacak ve dondurma süresiz şekilde ücretsiz olacaktır.

Kullanıcının üyeliğini iptal etmesi halinde, üyelik iptali işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmez ve kullanıcı dilediği an herhangi bir ek ücrete tabi olmadan üyeliğini iptal edebilir. İptal edilen üyeliğin tekrar aktif hale getirilmesi halinde, kullanıcı aktivasyon bedeli ödemez.

Alışveriş güvenliği

www.fitinclass.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.fitinclass.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklar

www.fitinclass.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakatwww.fitinclass.com site içeriğindeki bilgi ve kurallar aşımı doğacak fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.www.fitinclass.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.fitinclass.com’a sorumluluk yüklenemez.

Fit in Class İletişim

Fit in Class takımı ile 24 saat info@fitinclass.com adresinden iletişime geçebilir, bize soru ve görüşleriniz için e-posta atabilirsiniz.