loading

KULLANIM VE KAMPANYA ŞARTLARI

Genel Koşullar ve Şartlar

Canlı derslere katılım, kullanıcıların satın aldığı Fit in Class üyeliğine giriş yaparak, site üzerinden oluşturduğu rezervasyon sonrasında mail adreslerine iletilen giriş linki ile sağlanır. Kullanıcılar link üzerinden canlı derse bağlanarak rezervasyon yaptıkları canlı derse katılım sağlarlar.

Fit in Class Canlı Ders Katılımı

Kullanıcı,anlaşmalı eğitmenlerin canlı grup derslerine Fit in Class sistemi üzerinden rezervasyon yaptırarak, mail adreslerine iletilen link üzerinden katılım sağlayacaklardır.

Kullanıcı, rezervasyon yaptırdığı canlı grup dersi ile ilgili ayrıntılı bilgilere kullanıcı hesabından ulaşabilecektir.

Kullanıcı, anlaşmalı eğitmenler tarafından gerçekleştirilen canlı derslere sınırsız katılma hakkına sahiptir.

Kullanıcı Fit in Class sistemi üzerinden yalnızca, anlaşmalı eğitmenler tarafından canlı olarak gerçekleştirilen grup dersleri için rezervasyon yapabilir.

Fit In Class, hizmet iptal edilene dek her ay 99 TL (KDV dahil) hizmet bedelini, kullanıcının sisteme girdiği kredi kartından tek çekim veya taksit seçenekleri ile tahsil edecektir.

Kullanıcı, katılamayacağı aktivite dersini iptal etmek istediğini, dersin başlama saatinden en geç 24 saat önce Fit in Class'a bildirmelidir. Aksi halde, kullanıcı katılmadığı ve süresinde iptal etmediği her aktivite dersi için 8 TL ceza bedeli ödeyecektir. İşbu ceza bedeli bir sonraki ayın faturasına yansıtılacaktır.

Kullanıcının, aktivite dersine rezervasyon yaptırmasına rağmen katılmaması durumunda Kullanıcı her bir aktivite dersi için 10 TL ceza bedeli ödeyecektir. İşbu ceza bedeli bir sonraki ayın faturasına yansıtılacaktır.

Kullanıcının üyeliğini iptal etmesi halinde, üyelik iptali işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmez ve kullanıcı dilediği an herhangi bir ek ücrete tabi olmadan bir sonraki ay için üyeliğini iptal edebilir. İptal edilen üyeliğin tekrar aktif hale getirilmesi halinde, kullanıcı aktivasyon bedeli ödemez.

Alışveriş güvenliği

FitinClass.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. SSL bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. FitinClass.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklar

FitinClass.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat FitinClass.com site içeriğindeki bilgi ve kurallar aşımı doğacak fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. FitinClass.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı FitinClass.com’a sorumluluk yüklenemez.

Fit in Class İletişim

Fit in Class takımı ile 24 saat  [email protected]  adresinden iletişime geçebilir, bize soru ve görüşleriniz için e-posta iletebilirsiniz.