loading

Basic üyelik ile eğitmenler listeleme sayfasında; fotoğrafın, uzmanlık alanların ve temel bilgilerini ücretsiz şekilde yayınlıyoruz. Eğitmenler sayfamızı ziyaret edenlerin potansiyel üyelerin olma ihtimalini unutma!

Müşteri ilişkilerimiz tüm bilgilerinize ulaşmak ve eğitmen listeleme sayfamızda yer almanız için size ulaşacak.

Standart paket ile; fotoğrafın,uzmanlık alanların,temel bilgilerin,sosyal medya hesapların,sertifikaların ve sana özel yapacağımız reklam çalışmalarına sahip olabilirsin.Aynı zamanda seninle ilgilen üyelerimiz ile whatsapp iletişimi sağlayabilirsin.

Müşteri ilişkilerimiz tüm bilgilerinize ulaşmak ve eğitmen listeleme sayfamızda yer almanız için size ulaşacak.

Standart pakette yer alan tüm bilgi içeriklerini yayınlama hakkını sunuyoruz. Bunun yanı sıra seni en çok zorlayan, ders ve üye takibini yapabilirsin. Üyelerin ile olan derslerini organize edebilirsin, derslerini ekleyebilir,üyelerinin kalan haklarını takip edebilirsin.

Paketini satın aldıktan sonra anasayfa veya sağ üst köşeden takvimine ulaşabilir ve dilediğin gibi ders,üyelik ekleyebilirsin.

Tüm paket içeriklerinde yer alan özelliklere sahip olursun. Ve sana özel bir müşteri ilişkileri ataması ile üye-ders-takvim takibini asistanın senin için organize eder.

Kayıt ol işlemi sonrası, dilediğin paketi seçerek satın alma işlemini yapabilirsin.

Paket seçimi yaptıktan sonra alt kısımda yer alıyor.

Ödemeler sadece kredi kartı ile yapılmaktadır.

Ücretsiz üyelik dışındaki tüm paketlerimiz aylık üyeliktir. Aylık üyeliğini hesap ayarlarından iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenecektir.

Dilediğin zaman bir sonraki ay için hesap ayarları bölümünden üyeliğini iptal edebilirsin.