loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 280 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Lotus Gym For Ladies
Belirsiz Eğitmen
GÜMÜŞPALA AVCILAR
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

MMA (Kafes Dövüşü)

Marte Fighting Community
Belirsiz Eğitmen
YENİKÖY SARIYER
Dövüş Sanatları
20:00 - 21:00 60 dk.

Spinning

Mat Sports Club
Damla Yiğit
KAĞITHANE KAĞITHANE
Spinning
20:00 - 20:50 50 dk.

Zumba

Mood City Club
Belirsiz Eğitmen
FENERYOLU KADIKÖY
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
20:00 - 21:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Wellness Sport Fitness Health
Belirsiz Eğitmen
SEYRANTEPE KAĞITHANE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

USA Team Fitness Fight Club
Belirsiz Eğitmen
OSMANAĞA KADIKÖY
Kick Boks
20:00 - 20:50 50 dk.

Zumba (Bayanlara Özel)

West Life Club
Esra Tomruk
YAKUPLU BEYLİKDÜZÜ
Zumba
20:00 - 21:30 90 dk.

18 Yaş Üstü

Şenol Yılmaz Boks Okulu
Şenol Yılmaz
MERKEZ PENDİK
Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Boks & Kick Boks ( Bay )

Pınar Spor Boks Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SARIYER
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Karete

Sefa Dosem Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Karate
20:00 - 21:00 60 dk.

Crunch

Regym Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ GAZİOSMANPAŞA
Crunch
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

S-port Academy
Şirin Evrim Koca
KARTAL KARTAL
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Fp Arena
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKPARK BORNOVA
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Spinning

Metroflex Alsancak
Belirsiz Eğitmen
ALSANCAK KONAK
Spinning
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

AFS Club
Belirsiz Eğitmen
ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR
Pilates
20:15 - 21:15 60 dk.

Total Body

Ferrum Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Total Body
20:15 - 21:15 60 dk.

Spinning

Ferrum Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Spinning
20:15 - 21:15 60 dk.

Spinning

Ferrum Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Spinning
20:15 - 21:00 45 dk.

ABS CORE

My Concept Sports (Eurogym Ataşehir)
Belirsiz Eğitmen
ATATÜRK ATAŞEHİR
Abs & Core
20:15 - 21:15 60 dk.

Büyükler Muay Thai & Kick Boks

Şampiyonlar Spor Kulübü
Yılmaz Dursun
GÜLTEPE KAĞITHANE
Kick Boks
20:15 - 21:00 45 dk.

Nefes

Bomonti Divan Residence Pasifik Fitness
Belirsiz Eğitmen
ŞİŞLİ ŞİŞLİ
Nefes
20:15 - 21:00 45 dk.

Spinning

Urban Riders
Murat Kabil
MASLAK SARIYER
Spinning
20:30 - 21:30 60 dk.

Kick Boks - Muay Thai - Boks

Taşdemir Pro Gym İnönü
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Dövüş Sanatları
20:30 - 21:30 60 dk.

Kick Boks - Muay Thai - Boks

E. Taşdemir Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Dövüş Sanatları
21:00 - 22:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
21:00 - 22:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
21:00 - 22:00 60 dk.

Karete

Sefa Dosem Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Karate

287 sonuç bulundu.