loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 277 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

20:00 - 20:45 45 dk.

Pilates

EuroGym Sports Acıbadem
Nebi Tüfekçi
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Pilates
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks Karma

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Karate Üst Kuşak Minikler

Demirbaş Spor Kulübü
Ali Demirbaş
GAZİOSMANPAŞA GAZİOSMANPAŞA
Karate
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Aikido Yetişkin

İlksen Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo, Aikido, Aikijutsu

İlksen Academy Fight Club Soyak
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Büyükler Muay Thai & Kick Boks

Cross Life Fitness
Hüseyin Akyüz
ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR
Dövüş Sanatları
20:00 - 21:30 90 dk.

Wing Tsun

Ebmas Pendik
Tuncay Eşiyok
ÇARŞI PENDİK
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates Mat

Sarı Evler Sports Universe
Belirsiz Eğitmen
SARIGAZİ SANCAKTEPE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks Yetişkinler

Ece Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Kick Boks
20:00 - 20:50 50 dk.

Pilates

West Life Club
Ayşe Keskin
YAKUPLU BEYLİKDÜZÜ
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Flamingo Gym Haseki
Özlem Şensezen
HASEKİ FATİH
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Erdoğan
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Aerobik

Airport Form Center
Belirsiz Eğitmen
MODA KADIKÖY
Aerobik
20:00 - 21:00 60 dk.

Boks (Başlangıç Seviye)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

18 Yaş Üstü

Şenol Yılmaz Boks Okulu
Şenol Yılmaz
MERKEZ PENDİK
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

BJJ

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
BJJ
20:00 - 20:30 30 dk.

Boks, Kick Boks, Muay Thai

Check Functional PT
Belirsiz Eğitmen
ESENTEPE ŞİŞLİ
Dövüş Sanatları
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Best Time Sporium
Belirsiz Eğitmen
AKSARAY FATİH
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Power Gym Güngören
Hamiyet Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Zumba
20:00 - 21:30 90 dk.

Boks & Kick Boks ( Bay )

Pınar Spor Boks Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SARIYER
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

USA Team Fitness Fight Club
Belirsiz Eğitmen
OSMANAĞA KADIKÖY
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Wellness Sport Fitness Health
Belirsiz Eğitmen
SEYRANTEPE KAĞITHANE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

AntsGym Spor Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Studio HFit28
Belirsiz Eğitmen
BULGURLU ÜSKÜDAR
Zumba
21:00 - 22:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
21:00 - 22:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai

277 sonuç bulundu.