loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 315 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

10:30 - 11:30 60 dk.

Pilates

EuroGym Sports Acıbadem
Nebi Tüfekçi
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Studio Sherry Yoga & Pilates
Belirsiz Eğitmen
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Kick Boks

My Life Fitness
Belirsiz Eğitmen
YENİŞEHİR PENDİK
Kick Boks
19:30 - 21:30 120 dk.

Kick Boks

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Hilmi Yavuz Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Step

Hilmi Yavuz Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Step
19:30 - 20:30 60 dk.

Aerobik

Hilmi Yavuz Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Aerobik
19:30 - 21:30 120 dk.

Kick Boks

Yusuf Örs Fight Academy
Belirsiz Eğitmen
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Caroline Fitness Club
Sibel Bank
ATALAR KARTAL
Pilates
19:30 - 20:20 50 dk.

Pilates Mat

Pasifik Fitness Woman
Belirsiz Eğitmen
BULGURLU ÜSKÜDAR
Pilates
19:30 - 20:25 55 dk.

Mat Pilates

Studio Sirius
Belirsiz Eğitmen
MODA KADIKÖY
Pilates
19:40 - 20:10 30 dk.

Step

The Gym A Plus
Belirsiz Eğitmen
ESENYURT BEYLİKDÜZÜ
Step
19:45 - 20:45 60 dk.

Yeni Başlayanlar

Tango Garaj
Onur Yanık
SUADİYE KADIKÖY
Tango
19:45 - 20:30 45 dk.

Zumba (Bayan)

Fitwomen
Sümran Kaya
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Zumba
19:45 - 21:45 120 dk.

Kick Boks

Pendik Güzelyalı GSK (Fitstar)
Belirsiz Eğitmen
ESENYALI PENDİK
Kick Boks
19:45 - 20:45 60 dk.

Zumba

Sports Factory
Belirsiz Eğitmen
ONDOKUZMAYIS(19 MAYIS) KADIKÖY
Zumba
19:45 - 21:00 75 dk.

Kick Boks Erkekler

MAE Fitness ve Boxing Club
Belirsiz Eğitmen
ORHANTEPE KARTAL
Kick Boks
19:50 - 20:30 40 dk.

Spinning

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
19:50 - 20:50 60 dk.

Pilates

EuroGym Sports Acıbadem
Nebi Tüfekçi
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Erkek Kick Boks

Başakşehir Öztürk Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BAŞAKŞEHİR
Kick Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks

Alperhan Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
YAKACIK KARTAL
Kick Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Muay Thai

Alperhan Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
YAKACIK KARTAL
Muay Thai
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks Karma

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Karate Üst Kuşak Minikler

Demirbaş Spor Kulübü
Ali Demirbaş
GAZİOSMANPAŞA GAZİOSMANPAŞA
Karate
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Aikido Yetişkin

İlksen Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo, Aikido, Aikijutsu

İlksen Academy Fight Club Soyak
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Büyükler Muay Thai & Kick Boks

Cross Life Fitness
Hüseyin Akyüz
ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR
Dövüş Sanatları
20:00 - 21:30 90 dk.

Wing Tsun

Ebmas Pendik
Tuncay Eşiyok
ÇARŞI PENDİK
Wing Tsun
21:00 - 22:00 60 dk.

Erkek Kick Boks

Başakşehir Öztürk Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BAŞAKŞEHİR
Kick Boks
21:00 - 22:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
21:15 - 22:30 75 dk.

Kick Boks Erkekler

MAE Fitness ve Boxing Club
Belirsiz Eğitmen
ORHANTEPE KARTAL
Kick Boks

315 sonuç bulundu.