loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 283 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

10:00 - 11:00 60 dk.

Pilates Mat

Sarı Evler Sports Universe
Belirsiz Eğitmen
SARIGAZİ SANCAKTEPE
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Metroflex Alsancak
Belirsiz Eğitmen
ALSANCAK KONAK
Zumba
19:10 - 20:00 50 dk.

Spinning

Urban Riders
Haneen Kattae
MASLAK SARIYER
Spinning
19:10 - 19:55 45 dk.

Spinning

Urban Riders Ataşehir
Sena Zeyrek
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
19:15 - 20:15 60 dk.

Yoga

Ferrum Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Yoga
19:15 - 20:15 60 dk.

Crunch

İnnpera Otel Fitness
Belirsiz Eğitmen
İSTİKLAL BEYOĞLU
Crunch
19:15 - 20:00 45 dk.

Pilates Mat

Sarı Evler Sports Universe
Belirsiz Eğitmen
SARIGAZİ SANCAKTEPE
Pilates
19:30 - 20:20 50 dk.

Spinning

Carrera Fitness Bellevue Residence
Belirsiz Eğitmen
ETİLER BEŞİKTAŞ
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Crunch

Gymline
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Crunch
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Pilates
19:30 - 20:10 40 dk.

Spinning

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Boks

Aktunç Gym Fight Academy
Yavuz Aktunç
İÇERENKÖY ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Caroline Fitness Club
Sibel Bank
ATALAR KARTAL
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Indoor Cycle

City Cyclers
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Spinning
19:30 - 21:00 90 dk.

Kick Boks (14 Yaş ve üzeri)

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
19:30 - 20:15 45 dk.

Spinning

Da Vinci Fitness
Belirsiz Eğitmen
KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ
Spinning
19:30 - 21:00 90 dk.

Boks

Demirkol Boks Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Fitstanbul Fitness
Hasan Akçelik
ESENYALI PENDİK
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Kick Boks

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Kick Boks
19:30 - 21:00 90 dk.

Muay Thai & Thai Box

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Muay Thai
19:30 - 20:15 45 dk.

Pilates, Core & Ball Pilates

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
19:30 - 20:20 50 dk.

AERO ORYANTAL

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Dans
19:30 - 20:20 50 dk.

Spinning

Mood City Club
Belirsiz Eğitmen
FENERYOLU KADIKÖY
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Muay Thai Büyükler

Kardeşler Spor Kulübü Derneği
Belirsiz Eğitmen
YEŞİLPINAR EYÜP
Muay Thai
19:30 - 20:30 60 dk.

Muay Thai Büyükler

Kardeşler Spor Kulübü Derneği
Belirsiz Eğitmen
YEŞİLPINAR EYÜP
Muay Thai
19:30 - 20:15 45 dk.

Spinning

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Zumba

Sportsbox Crossfit
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKPARK BORNOVA
Zumba
19:30 - 20:30 60 dk.

Boks

Fetih Fight Team Conquer
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Boks
19:45 - 20:15 30 dk.

Wing Tsung

Fithouse Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Wing Tsun
19:45 - 20:15 30 dk.

Wing Tsung

Fithouse Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Wing Tsun
19:45 - 20:30 45 dk.

Zumba (Bayan)

Fitwomen
Sümran Kaya
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Zumba
19:45 - 20:30 45 dk.

Yoga

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Yoga
20:20 - 21:00 40 dk.

Wing Tsung

Fithouse Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Wing Tsun
20:20 - 21:00 40 dk.

Wing Tsung

Fithouse Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Wing Tsun

287 sonuç bulundu.