loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 237 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

18:10 - 18:55 45 dk.

Halil

Urban Riders Maslak
Halil Kılıç
MASLAK SARIYER
Spinning
19:00 - 20:00 60 dk.

Spinning

Wellness Sport Fitness Health
Belirsiz Eğitmen
SEYRANTEPE KAĞITHANE
Spinning
19:10 - 20:00 50 dk.

Halil

Urban Riders Maslak
Halil Kılıç
MASLAK SARIYER
Spinning
19:15 - 20:00 45 dk.

Tae Bo Mix

EuroGym Sports Acıbadem
Cem Sarak
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Tae Bo
19:15 - 20:15 60 dk.

Pilates

Ferrum Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Pilates
19:15 - 20:15 60 dk.

Hip & Butt

İnnpera Otel Fitness
Belirsiz Eğitmen
İSTİKLAL BEYOĞLU
Hip & Butt
19:15 - 20:00 45 dk.

ABS CORE

My Concept Sports
Belirsiz Eğitmen
ATATÜRK ATAŞEHİR
Abs & Core
19:30 - 20:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boomerang
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Crossfit
19:30 - 20:30 60 dk.

Kick Boks

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Boks

Aktunç Gym Fight Academy
Yavuz Aktunç
İÇERENKÖY ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 20:20 50 dk.

Full Body

Bomonti Divan Residence Pasifik Fitness
Belirsiz Eğitmen
ŞİŞLİ ŞİŞLİ
Total Body
19:30 - 21:00 90 dk.

Kick Boks (14 Yaş ve üzeri)

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
19:30 - 20:15 45 dk.

Spinning

Da Vinci Fitness
Belirsiz Eğitmen
KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ
Spinning
19:30 - 21:00 90 dk.

Boks

Demirkol Boks Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 21:00 90 dk.

Muay Thai & Thai Box

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Muay Thai
19:30 - 20:20 50 dk.

Kangoo Jumps

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Kangoo Jump
19:30 - 20:20 50 dk.

Kangoo Jumps

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Kangoo Jump
19:30 - 20:30 60 dk.

Spinning

Mat Sports Club
Damla Yiğit
KAĞITHANE KAĞITHANE
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Karate Minikler

Sefa Dosem Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Karate
19:30 - 20:30 60 dk.

Zumba

S-port Academy
Sonnur Bayrak
KARTAL KARTAL
Zumba
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulubü
Belirsiz Eğitmen
DİKMEN ÇANKAYA
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Boks

Fetih Fight Team Conquer
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

F1 Fitness
Belirsiz Eğitmen
YALI MALTEPE
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Crunch

The Red Fitness
Belirsiz Eğitmen
NİŞANTAŞI ŞİŞLİ
Crunch
19:30 - 20:30 60 dk.

Zumba

Anatomy Fitness 7/24
Belirsiz Eğitmen
ESENYURT BEYLİKDÜZÜ
Zumba
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Fitstanbul Fitness
Hasan Akçelik
ESENYALI PENDİK
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Crunch

Swedish Sports Club
Belirsiz Eğitmen
TOPSELVİ KARTAL
Crunch
19:45 - 20:30 45 dk.

Zumba (Bayan)

Fitwomen
Sümran Kaya
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Zumba
19:45 - 20:45 60 dk.

Kick Boks

Özel Maltepe Gençlik Spor Kulübü Derneği
Sabite Yılmaz
MERKEZ MALTEPE
Kick Boks
19:45 - 20:15 30 dk.

Core Crunch

Fithouse Fitness Club
Rengin Hazal Bozbey
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Crunch
20:00 - 21:00 60 dk.

Aerobik

Airport Form Center
Belirsiz Eğitmen
MODA KADIKÖY
Aerobik
20:30 - 21:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boomerang
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Crossfit

237 sonuç bulundu.