loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 225 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

19:00 - 21:00 120 dk.

Kick boks

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Kick Boks
19:00 - 20:30 90 dk.

Boks

MC Power Gym
Mustafa Hoca
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Boks
19:10 - 20:00 50 dk.

Halil

Urban Riders
Halil Kılıç
MASLAK SARIYER
Spinning
19:10 - 19:55 45 dk.

Spinning

Urban Riders Ataşehir
Alihan Aker
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
19:15 - 20:15 60 dk.

Hip & Butt

İnnpera Otel Fitness
Belirsiz Eğitmen
İSTİKLAL BEYOĞLU
Hip & Butt
19:15 - 20:15 60 dk.

Pilates

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Pilates
19:15 - 19:45 30 dk.

Meditasyon

Yogangela Yoga Stüdyosu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Meditasyon
19:15 - 20:00 45 dk.

Tae Bo Mix

EuroGym Sports Acıbadem
Cem Sarak
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Tae Bo
19:15 - 19:45 30 dk.

Crunch

The Gym A Plus
Mehdi Rahimi
ESENYURT BEYLİKDÜZÜ
Crunch
19:30 - 20:20 50 dk.

Crunch & Burn

Bomonti Divan Residence Pasifik Fitness
Belirsiz Eğitmen
ŞİŞLİ ŞİŞLİ
Crunch
19:30 - 20:30 60 dk.

Hatha Yoga

Happy Fit 1551
Belirsiz Eğitmen
KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ
Yoga
19:30 - 20:10 40 dk.

Mat Pilates

Esta Pilates
Furkan Bayrak
MERKEZ BAKIRKÖY
Pilates
19:30 - 21:00 90 dk.

Boks

Demirkol Boks Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulubü
Belirsiz Eğitmen
DİKMEN ÇANKAYA
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Fonksiyonel Fitness

North Sports Club
Belirsiz Eğitmen
KAVACIK BEYKOZ
Fonksiyonel Antrenman
19:30 - 20:20 50 dk.

Pilates

Gymline
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Zumba

S-port Academy
Sonnur Bayrak
KARTAL KARTAL
Zumba
19:30 - 20:15 45 dk.

Spinning

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
19:30 - 21:00 90 dk.

Kick Boks (14 Yaş ve üzeri)

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
19:30 - 21:00 90 dk.

Kick Boks

Göktürk Arena
Belirsiz Eğitmen
KAĞITHANE KAĞITHANE
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Kick Boks

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Kick Boks
19:30 - 20:15 45 dk.

Spinning

Da Vinci Fitness
Belirsiz Eğitmen
KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ
Spinning
19:30 - 20:30 60 dk.

Boks

Aktunç Gym Fight Academy
Yavuz Aktunç
İÇERENKÖY ATAŞEHİR
Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Caroline Fitness Club
Sibel Bank
ATALAR KARTAL
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Fitstanbul Fitness
Hasan Akçelik
ESENYALI PENDİK
Pilates
19:30 - 21:00 90 dk.

Muay Thai & Thai Box

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Muay Thai
19:30 - 20:50 80 dk.

Zumba

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Zumba
19:30 - 21:00 90 dk.

Tango

SDR Dance Academy
Belirsiz Eğitmen
GÜMÜŞPALA AVCILAR
Tango
19:30 - 20:15 45 dk.

Pilates Mat

Sarı Evler Sports Universe
Belirsiz Eğitmen
SARIGAZİ SANCAKTEPE
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Fit Burn

Carrera Fitness Bellevue Residence
Belirsiz Eğitmen
ETİLER BEŞİKTAŞ
Fit Burn

228 sonuç bulundu.