loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 237 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

11:00 - 11:45 45 dk.

Pilates, Core & Ball Pilates

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

MMA

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
MMA
19:00 - 20:00 60 dk.

Küçükler Muay Thai & Kick Boks

Cross Life Fitness
Cengiz Gök
ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR
Dövüş Sanatları
19:00 - 20:00 60 dk.

Body Combat

Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi
Belirsiz Eğitmen
İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR
Body Cross
19:00 - 19:50 50 dk.

Crunch

Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi
Belirsiz Eğitmen
İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR
Crunch
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks Çocuk

Ece Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Kick Boks
19:00 - 19:50 50 dk.

Kick Boks & Fight Factory

Factory Athletic
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Dövüş Sanatları
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Flamingo Gym Bahçelievler
Özlem Şensezen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Erdoğan
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Crunch

Gymline
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Crunch
19:00 - 20:30 90 dk.

Kick Boks & Boks

Hamdemir Spor Kulübü
Tuncay Kaya
ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Crossfit

Ironfitbox
Belirsiz Eğitmen
GÖKTÜRK EYÜP
Crossfit
19:00 - 20:00 60 dk.

Tekvando

Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Salih Yıldırım
ÇARŞI PENDİK
Tekvando
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates, Core & Ball Pilates

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Karın ve Kalça

Lotus Gym For Ladies
Belirsiz Eğitmen
GÜMÜŞPALA AVCILAR
Abs & Hips
19:00 - 20:30 90 dk.

Boks

MC Power Gym
Mustafa Hoca
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Boks
19:00 - 19:50 50 dk.

Fonksiyonel Antreman

Mood City Club
Belirsiz Eğitmen
FENERYOLU KADIKÖY
Fonksiyonel Antrenman
19:00 - 20:30 90 dk.

ÇOCUKLARA ÖZEL

Orhan Doğan Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Kick Boks
19:00 - 20:30 90 dk.

Çocuklara Özel

Orhan Doğan Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Muay Thai
19:00 - 20:30 90 dk.

Çocuklara Özel

Orhan Doğan Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Muay Thai
19:00 - 19:45 45 dk.

Zumba Fit

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Stonecold Gym (Powerzone Gym)
Belirsiz Eğitmen
GÜMÜŞPALA AVCILAR
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates ( Bayan)

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Pilates
19:00 - 19:50 50 dk.

Zumba

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Metroflex Alsancak
Belirsiz Eğitmen
ALSANCAK KONAK
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Spinning

F1 Fitness
Belirsiz Eğitmen
YALI MALTEPE
Spinning
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Professional Line Fitness Center
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Professional Line Fitness Center
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE
Pilates
19:00 - 20:30 90 dk.

Boks ve Kick Boks

Eylül Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Kick Boks
19:00 - 20:30 90 dk.

Boks ve Kick Boks

Eylül Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Kick Boks
19:00 - 19:40 40 dk.

Crunch

The Gym A Plus
Mehdi Rahimi
ESENYURT BEYLİKDÜZÜ
Crunch
19:00 - 20:00 60 dk.

Crunch

Twins Sport Club & Spa
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Crunch
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai Karma

Tunç Fitness Suadiye
Emrah Hoca
SUADİYE KADIKÖY
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Step Aerobic

Best Time Sporium
Belirsiz Eğitmen
AKSARAY FATİH
Step

237 sonuç bulundu.