loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 190 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Fp Arena
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKPARK BORNOVA
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Mat Pilates Kadınlara Özel

Ladies Fitness
Belirsiz Eğitmen
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

F1 Fitness
Belirsiz Eğitmen
YALI MALTEPE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Zoom Fitness Spa Health Club
Belirsiz Eğitmen
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Boks

Fetih Fight Team Conquer
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Fetih Spor Akademisi
Belirsiz Eğitmen
PINARBAŞI KEÇİÖREN
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Keçiören Bayanlara Özel Spor Merkezi - FSA
Belirsiz Eğitmen
PINARBAŞI KEÇİÖREN
Pilates
20:00 - 22:00 120 dk.

Kick Boks

Şahin Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
OKMEYDANI ŞİŞLİ
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Boks Büyükler Karma

Fit Black
Belirsiz Eğitmen
ÇUBUKLU BEYKOZ
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Erdoğan
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Wing Tsun

Gym Plus Bakırköy
Belirsiz Eğitmen
ZEYTİNLİK BAKIRKÖY
Wing Chun
20:00 - 21:00 60 dk.

Boks Kadınlara Özel

My Life Fitness
Belirsiz Eğitmen
YENİŞEHİR PENDİK
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Aikido Yetişkin

İlksen Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo, Aikido, Aikijutsu

İlksen Academy Fight Club Soyak
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

AntsGym Spor Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

USA Team Fitness Fight Club
Belirsiz Eğitmen
OSMANAĞA KADIKÖY
Kick Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Boks

Big Power Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ÜMRANİYE
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
20:00 - 21:00 60 dk.

Boks

Fabrica İstanbul Plus
Belirsiz Eğitmen
FİKİRTEPE KADIKÖY
Boks
20:00 - 21:30 90 dk.

Kick Boks Karma

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
20:00 - 20:50 50 dk.

Zumba (Bayanlara Özel)

West Life Club
Esra Tomruk
YAKUPLU BEYLİKDÜZÜ
Zumba
20:00 - 21:30 90 dk.

18 Yaş Üstü

Şenol Yılmaz Boks Okulu
Şenol Yılmaz
MERKEZ PENDİK
Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Sports Factory
Belirsiz Eğitmen
ONDOKUZMAYIS(19 MAYIS) KADIKÖY
Zumba
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

MMA (Kafes Dövüşü)

Marte Fighting Community
Belirsiz Eğitmen
YENİKÖY SARIYER
Dövüş Sanatları
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

S-port Academy
Şirin Evrim Koca
KARTAL KARTAL
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Wing Tsun

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Belirsiz Eğitmen
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Wing Tsun
20:00 - 21:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı
21:00 - 22:00 60 dk.

Boks Büyükler Karma

Fit Black
Belirsiz Eğitmen
ÇUBUKLU BEYKOZ
Boks
21:00 - 22:00 60 dk.

Kick Boks & Muay Thai

Yunus Emre Spor Kulübü
Ümit Aslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
21:00 - 22:00 60 dk.

Ninbudo Aikijutsu

Ninbudo Aikijutsu Federasyonu
Tuga Can Gönül
ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA
Savunma Sanatı

295 sonuç bulundu.