loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 225 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

19:00 - 20:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
19:00 - 19:45 45 dk.

Zumba Fit

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Zumba
19:00 - 20:30 90 dk.

Kick Boks Yetişkin

Sinan Çağala Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
SARIYER SARIYER
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Crossfit

Ironfitbox
Belirsiz Eğitmen
GÖKTÜRK EYÜP
Crossfit
19:00 - 20:00 60 dk.

Step Aerobic

Best Time Sporium
Belirsiz Eğitmen
AKSARAY FATİH
Step
19:00 - 20:00 60 dk.

Karate Minikler

Sefa Dosem Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Karate
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates ( Bayan)

Sportif Fitness
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ PENDİK
Pilates
19:00 - 19:50 50 dk.

Kick Boks & Fight Factory

Factory Athletic
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Dövüş Sanatları
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates, Core & Ball Pilates

LEF Club (Life Express)
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks

Crossfit Balaban Nidakule
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Flamingo Gym Bahçelievler
Özlem Şensezen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Zumba
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Erdoğan
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

W Sports Club
Merve Çilek
FULYA ŞİŞLİ
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
19:00 - 19:50 50 dk.

Fonksiyonel Antreman

Mood City Club
Belirsiz Eğitmen
FENERYOLU KADIKÖY
Fonksiyonel Antrenman
19:00 - 20:30 90 dk.

Boks

Pirana Gym
İsmail Uzuner
BAHÇELİEVLER PENDİK
Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Tekvando

Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Salih Yıldırım
ÇARŞI PENDİK
Tekvando
19:00 - 20:30 90 dk.

Kick Boks & Boks

Hamdemir Spor Kulübü
Tuncay Kaya
ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Başlangıç Seviyesi

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Crossfit
19:00 - 20:00 60 dk.

Brazilian Jiu Jitsu

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Jiu Jitsu
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Pilates Bone
Eda Eryiğit
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks

Athletic Sport Center Çekmeköy
Fikret Bayraktar
ÇEKMEKÖY ÇEKMEKÖY
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Aikido

Athletic Sport Center Çekmeköy
Nazmi Bardakçı
ÇEKMEKÖY ÇEKMEKÖY
Aikido
19:00 - 21:00 120 dk.

Kick Boks

Beykoz Fitness Spor Kulübü
Furkan Arı
PAŞABAHÇE BEYKOZ
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Küçükler Muay Thai & Kick Boks

Cross Life Fitness
Cengiz Gök
ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR
Dövüş Sanatları
19:00 - 20:00 60 dk.

Karate Minikler (Başlangıç)

Demirbaş Spor Kulübü
Ali Demirbaş
GAZİOSMANPAŞA GAZİOSMANPAŞA
Karate
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks Çocuk

Ece Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks

Crossfit Balaban Levent
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
19:00 - 20:30 90 dk.

ÇOCUKLARA ÖZEL

Orhan Doğan Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Kick Boks
19:00 - 20:30 90 dk.

Çocuklara Özel

Orhan Doğan Gym
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ AVCILAR
Muay Thai

228 sonuç bulundu.