loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 280 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

12:00 - 13:00 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
17:30 - 18:30 60 dk.

Fonksiyonel Fitness

North Sports Club
Belirsiz Eğitmen
KAVACIK BEYKOZ
Fonksiyonel Antrenman
17:30 - 18:30 60 dk.

Yüzme

Swimfit Çocuk Spor Merkezi
Ahmet Değirmencioğlu
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Yüzme
17:30 - 18:30 60 dk.

Kondisyon

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Strength & Conditioning
17:30 - 18:30 60 dk.

Mat Pilates

Crossfit Balaban Nidakule
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
17:30 - 18:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
18:00 - 19:00 60 dk.

Brazilian Jiu Jitsu

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Jiu Jitsu
18:00 - 19:00 60 dk.

Taekwondo Kids Class

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Tekvando
18:00 - 18:30 30 dk.

Boks, Kick Boks , Muay Thai

Check Functional PT
Belirsiz Eğitmen
ESENTEPE ŞİŞLİ
Dövüş Sanatları
18:00 - 19:30 90 dk.

Kick Boks Çocuk (10 - 13 Yaş)

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Değirmenci Fight Club
Belirsiz Eğitmen
CEVİZLİ MALTEPE
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Crosstraining (Kadın)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Fonksiyonel Antrenman
18:00 - 19:00 60 dk.

Mat Pilates

Esta Pilates
Furkan Bayrak
MERKEZ BAKIRKÖY
Pilates
18:00 - 18:45 45 dk.

Kadınlara Özel Pilates

International Pilates Studio
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Pilates
18:00 - 19:00 60 dk.

Zumba

Flamingo Gym Haseki
Özlem Şensezen
HASEKİ FATİH
Zumba
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks Kadınlara Özel

Fit Black
Belirsiz Eğitmen
ÇUBUKLU BEYKOZ
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Tekvando

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Tekvando
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
İsmail Güner
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Studio HFit28
Belirsiz Eğitmen
BULGURLU ÜSKÜDAR
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Tekvando

Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Salih Yıldırım
ÇARŞI PENDİK
Tekvando
18:00 - 18:30 30 dk.

Total Body

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Total Body
18:00 - 19:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
18:00 - 19:30 90 dk.

Karate

Pars Karate Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Karate
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Muay Thai

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Muay Thai
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Ümit Yılmaz Fight Academy
Ümit Yılmaz
MERKEZ TUZLA
Kick Boks
18:00 - 19:30 90 dk.

18 Yaş Altı

Şenol Yılmaz Boks Okulu
Şenol Yılmaz
MERKEZ PENDİK
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Minikler Muay Thai & Kick Boks

Şampiyonlar Spor Kulübü
Yılmaz Dursun
GÜLTEPE KAĞITHANE
Dövüş Sanatları
18:00 - 18:30 30 dk.

Full Body

Bomonti Divan Residence Pasifik Fitness
Belirsiz Eğitmen
ŞİŞLİ ŞİŞLİ
Total Body
18:30 - 19:30 60 dk.

Fonksiyonel Fitness

North Sports Club
Belirsiz Eğitmen
KAVACIK BEYKOZ
Fonksiyonel Antrenman
19:10 - 20:10 60 dk.

Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Boks
19:10 - 20:10 60 dk.

Muay Thai

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Muay Thai
19:10 - 20:10 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
19:15 - 20:00 45 dk.

Kick Boks

Ümit Yılmaz Fight Academy
Ümit Yılmaz
MERKEZ TUZLA
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

Fonksiyonel Fitness

North Sports Club
Belirsiz Eğitmen
KAVACIK BEYKOZ
Fonksiyonel Antrenman
19:30 - 20:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
20:00 - 20:45 45 dk.

Kadınlara Özel Pilates

International Pilates Studio
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Pilates
20:00 - 21:30 90 dk.

Karate

Pars Karate Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Karate
20:15 - 21:00 45 dk.

Kick Boks

Ümit Yılmaz Fight Academy
Ümit Yılmaz
MERKEZ TUZLA
Kick Boks
20:20 - 21:20 60 dk.

Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Boks
20:20 - 21:20 60 dk.

Muay Thai

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Muay Thai
20:20 - 21:20 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
20:30 - 21:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
21:30 - 22:30 60 dk.

Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Boks
21:30 - 22:30 60 dk.

Muay Thai

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Muay Thai
21:30 - 22:30 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks

287 sonuç bulundu.