loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 224 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Yılmaz Dursun Kick Boks
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Boks
18:00 - 19:30 90 dk.

Kick Boks Çocuk (10 - 13 Yaş)

Çamçeşme Uzak Doğu Spor Merkezi
Enver Akgül
ÇAMÇEŞME PENDİK
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Zumba

Flamingo Gym Haseki
Özlem Şensezen
HASEKİ FATİH
Zumba
18:00 - 19:30 90 dk.

Kick Boks

Göktürk Arena
Belirsiz Eğitmen
KAĞITHANE KAĞITHANE
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
İsmail Güner
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Ümit Yılmaz Fight Academy
Ümit Yılmaz
MERKEZ TUZLA
Kick Boks
18:00 - 19:30 90 dk.

18 Yaş Altı

Şenol Yılmaz Boks Okulu
Şenol Yılmaz
MERKEZ PENDİK
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Tekvando

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Tekvando
18:00 - 19:00 60 dk.

Tekvando

Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Salih Yıldırım
ÇARŞI PENDİK
Tekvando
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

TRX

Olympia Spor Club
Belirsiz Eğitmen
YENİDOĞAN SANCAKTEPE
Fonksiyonel Antrenman
18:10 - 19:00 50 dk.

Pilates Factory

Factory Athletic
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Pilates
18:10 - 19:00 50 dk.

Fitness Factory

Factory Athletic
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Fitness
18:10 - 18:55 45 dk.

Spinning

Urban Riders Ataşehir
Bilge Köseoğlu
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
18:15 - 19:15 60 dk.

Karate Karma

Özel Maltepe Gençlik Spor Kulübü Derneği
Sabite Yılmaz
MERKEZ MALTEPE
Karate
18:30 - 19:30 60 dk.

Step, Aerobic, Pilates

Metin Yaşar Fitness
Belirsiz Eğitmen
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Pilates
18:30 - 19:30 60 dk.

Yoga

Graffiti Rekor Sports Club
Belirsiz Eğitmen
YENİMAHALLE YENİMAHALLE
Yoga
18:30 - 19:15 45 dk.

Mat Pilates

Interval45
Belirsiz Eğitmen
DİKİLİTAŞ BEŞİKTAŞ
Pilates
18:30 - 19:30 60 dk.

Hatha Yoga

İstanbul Sıcak Yoga
Belirsiz Eğitmen
GÜLTEPE KAĞITHANE
Yoga
18:30 - 19:30 60 dk.

Minikler Muay Thai & Kick Boks

Şampiyonlar Spor Kulübü
Yılmaz Dursun
GÜLTEPE KAĞITHANE
Dövüş Sanatları
18:30 - 19:30 60 dk.

WOD

Crossfit Skylight
Mert Motro
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Crossfit
18:30 - 20:00 90 dk.

Kick Boks

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
18:45 - 19:10 25 dk.

Crunch Time

EuroGym Sports Acıbadem
Ceylan Ergül
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Crunch
19:00 - 19:40 40 dk.

Zumba

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Zumba
19:00 - 19:45 45 dk.

45 Boot Camp

45 Boot Camp
Zeynep Aydemir
NİŞANTAŞI ŞİŞLİ
45 Boot Camp
19:00 - 20:00 60 dk.

Spinning

Wellness Sport Fitness Health
Belirsiz Eğitmen
SEYRANTEPE KAĞITHANE
Spinning
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Powerzone Gym
Belirsiz Eğitmen
GÜMÜŞPALA AVCILAR
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

Crunch

Graffiti Rekor Sports Club
Belirsiz Eğitmen
YENİMAHALLE YENİMAHALLE
Crunch
19:00 - 20:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman

228 sonuç bulundu.