loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 175 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

11:00 - 12:00 60 dk.

Yoga

EuroGym Sports Acıbadem
Belirsiz Eğitmen
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Yoga
11:00 - 11:50 50 dk.

Strong By Zumba

Mood City Club
Belirsiz Eğitmen
FENERYOLU KADIKÖY
Strong by Zumba
11:00 - 12:00 60 dk.

1. Seviye Eğitim

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Crossfit
11:00 - 12:00 60 dk.

Kick Boks Kadınlara Özel

Kickfit Spor Club
Belirsiz Eğitmen
İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR
Kick Boks
11:15 - 12:15 60 dk.

Bale(1. sınıflar)

Öykü Sanat Merkezi
Belirsiz Eğitmen
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
11:20 - 12:00 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
11:30 - 13:00 90 dk.

5-12 Yaş Kick Boks

Ferhatpaşa Şampiyon Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
FERHATPAŞA ATAŞEHİR
Kick Boks
11:30 - 13:00 90 dk.

Tekvando

Fetih Spor Akademisi
Belirsiz Eğitmen
PINARBAŞI KEÇİÖREN
Tekvando
12:00 - 13:00 60 dk.

Aikido Çocuk

İlksen Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Aikido
12:00 - 13:00 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boran
Belirsiz Eğitmen
FEYZULLAH MALTEPE
Crossfit
12:00 - 13:00 60 dk.

Eğitim

Crossfit Skylight
Burak Gökçil
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Crossfit
12:00 - 13:00 60 dk.

Tekvando

Gladiator Fight Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Tekvando
12:00 - 14:00 120 dk.

Muay Thai

Kızıl Yıldız Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Muay Thai
12:00 - 21:00 540 dk.

Grup PT

Power Gym
Belirsiz Eğitmen
KURTKÖY PENDİK
Grup PT
12:00 - 13:00 60 dk.

Boks

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Adem Yılmaz
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Boks
12:00 - 12:55 55 dk.

Mat Pilates

Studio Sirius
Belirsiz Eğitmen
MODA KADIKÖY
Pilates
12:30 - 13:30 60 dk.

Muay Thai

Fabrica İstanbul Plus
Belirsiz Eğitmen
FİKİRTEPE KADIKÖY
Muay Thai
12:45 - 13:45 60 dk.

Bale(1. sınıflar)

Öykü Sanat Merkezi
Belirsiz Eğitmen
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
12:45 - 13:45 60 dk.

Wing Tsun Çocuklar

Ebmas Pendik
Belirsiz Eğitmen
ÇARŞI PENDİK
Wing Tsun
12:45 - 13:45 60 dk.

Wing Tsun Çocuklar

Ebmas Pendik
Belirsiz Eğitmen
ÇARŞI PENDİK
Wing Tsun
12:45 - 14:15 90 dk.

Aikido Büyükler

Sevgi Aikido
Ayşe Sevgi Aksoy
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Aikido
13:00 - 14:00 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boran
Belirsiz Eğitmen
FEYZULLAH MALTEPE
Crossfit
13:00 - 14:00 60 dk.

Hapkido (Bayanlara özel)

Özel Maltepe Spor Kulübü
Hatice Yeliz Aslan
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Savunma Sanatı
13:00 - 14:00 60 dk.

Büyükler Muay Thai & Kick Boks

Şampiyonlar Spor Kulübü
Yılmaz Dursun
GÜLTEPE KAĞITHANE
Kick Boks
13:00 - 14:00 60 dk.

Muay Thai (Bayanlara Özel)

Stüdyo Yang
Tan Kızılaslan
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Muay Thai
13:00 - 14:00 60 dk.

Bale(2. sınıflar)

Öykü Sanat Merkezi
Belirsiz Eğitmen
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
13:00 - 14:00 60 dk.

Boks & Kick Boks

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Kick Boks
13:00 - 14:30 90 dk.

Aikido

SVR Beden Zihin
Sever Cengiz
ACIBADEM ÜSKÜDAR
Aikido
13:00 - 14:00 60 dk.

Kick Boks

Fight and Defense
Belirsiz Eğitmen
ZEKERİYAKÖY SARIYER
Kick Boks
13:00 - 14:00 60 dk.

Karate

Athletic Sport Center Çekmeköy
Belirsiz Eğitmen
ÇEKMEKÖY ÇEKMEKÖY
Karate
13:00 - 14:00 60 dk.

Muay Thai

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Muay Thai
13:30 - 15:00 90 dk.

Tekvando Kadınlar

Yenidoğan Akademi Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
YENİDOĞAN SANCAKTEPE
Tekvando
13:30 - 15:00 90 dk.

Tekvando

Çetinoğlu Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
YENİŞEHİR PENDİK
Tekvando
14:30 - 15:30 60 dk.

Bale(2. sınıflar)

Öykü Sanat Merkezi
Belirsiz Eğitmen
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
17:00 - 17:40 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks Kadınlara Özel

Kickfit Spor Club
Belirsiz Eğitmen
İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR
Kick Boks
19:30 - 21:00 90 dk.

Muay Thai

Kızıl Yıldız Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
AVCILAR AVCILAR
Muay Thai

175 sonuç bulundu.