loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 225 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

12:00 - 13:00 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boran
Belirsiz Eğitmen
FEYZULLAH MALTEPE
Crossfit
12:00 - 13:15 75 dk.

Yoga

Carrera Fitness Bellevue Residence
Belirsiz Eğitmen
ETİLER BEŞİKTAŞ
Yoga
12:15 - 13:05 50 dk.

Mat Pilates & Pilates Gymball

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Pilates
12:20 - 12:40 20 dk.

Power Plate

Lifestyle Ladies Power Plate
Anabel Şensoy
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Power Plate
12:30 - 13:30 60 dk.

Step Aerobik

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Step
12:30 - 13:15 45 dk.

Spinning

Urban Riders
Murat Kabil
MASLAK SARIYER
Spinning
12:30 - 13:30 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
12:40 - 13:00 20 dk.

Power Plate

Lifestyle Ladies Power Plate
Tuğca Erbilgin
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Power Plate
13:00 - 14:00 60 dk.

50 Yaş Üzeri Yoga

Yogangela Yoga Stüdyosu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
50 Yaş Üzeri Yoga
13:00 - 14:00 60 dk.

Open Gym

45 Boot Camp
Belirsiz Eğitmen
NİŞANTAŞI ŞİŞLİ
Open Gym
13:00 - 14:00 60 dk.

Pilates

Flamingo Gym Haseki
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Pilates
13:20 - 14:00 40 dk.

Power Plate

Lifestyle Ladies Power Plate
Anabel Şensoy
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Power Plate
13:30 - 15:00 90 dk.

Step & Aerobik & Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Sulakçı
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Aerobik
14:00 - 15:00 60 dk.

Step & Aerobik

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai
14:30 - 15:30 60 dk.

Crunch

Happy Fit 1551
Belirsiz Eğitmen
KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ
Crunch
14:30 - 15:10 40 dk.

Crunch

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Crunch
16:00 - 17:00 60 dk.

Yoga

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Yoga
16:00 - 17:00 60 dk.

Zayıflamak için Yoga

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Zayıflamak için Yoga
17:00 - 18:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
17:00 - 18:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
17:00 - 18:00 60 dk.

Hapkido

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Savunma Sanatı
17:30 - 18:30 60 dk.

Yin Yoga

Yogangela Yoga Stüdyosu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ ATAŞEHİR
Yin Yoga
17:30 - 18:30 60 dk.

WOD

Crossfit Skylight
Mert Motro
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Crossfit
17:30 - 18:30 60 dk.

Kondisyon

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Strength & Conditioning
18:00 - 18:40 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Değirmenci Fight Club
Belirsiz Eğitmen
CEVİZLİ MALTEPE
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
18:00 - 19:30 90 dk.

Karate

Pars Karate Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ MALTEPE
Karate
18:00 - 19:00 60 dk.

Lastikle Pilates

Power Gym Güngören
Hamiyet Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Pilates

228 sonuç bulundu.