loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 277 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

11:00 - 12:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
11:20 - 12:00 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
12:00 - 13:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
12:00 - 13:00 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boran
Belirsiz Eğitmen
FEYZULLAH MALTEPE
Crossfit
12:00 - 12:30 30 dk.

Buts And Guts

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Buts And Guts
12:00 - 12:50 50 dk.

Yogilates

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Yogalates
12:00 - 12:50 50 dk.

Yogilates

Life House Sport Center
Belirsiz Eğitmen
30 AĞUSTOS ETİMESGUT
Yogalates
12:00 - 13:00 60 dk.

Pilates

Ozgym Fitness
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA
Pilates
12:00 - 13:00 60 dk.

Zayıflamak için Yoga

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Zayıflamak için Yoga
12:15 - 13:05 50 dk.

Mat Pilates & Pilates Gymball

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Pilates
12:30 - 13:30 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
12:30 - 13:30 60 dk.

Pilates

Metroflex Alsancak
Belirsiz Eğitmen
ALSANCAK KONAK
Pilates
13:00 - 14:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
13:00 - 13:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
13:00 - 14:30 90 dk.

Boks

Şah Mat Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
FİRUZKÖY AVCILAR
Boks
13:30 - 15:00 90 dk.

Step & Aerobik & Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Sulakçı
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Aerobik
13:30 - 14:30 60 dk.

Pilates

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
13:30 - 14:30 60 dk.

Pilates

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai
14:00 - 15:00 60 dk.

Step & Aerobik

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Step

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Step

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Pilates
14:30 - 15:10 40 dk.

Crunch

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Crunch
15:00 - 16:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
15:30 - 16:30 60 dk.

Kick Boks Kadınlar

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
16:00 - 17:00 60 dk.

Pilates

Bulut Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
16:00 - 17:00 60 dk.

Zayıflamak için Yoga

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Zayıflamak için Yoga
16:30 - 17:30 60 dk.

Boks

Şah Mat Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
FİRUZKÖY AVCILAR
Boks
17:00 - 17:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
17:00 - 18:00 60 dk.

Hapkido

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Savunma Sanatı
17:00 - 19:00 120 dk.

Karate Karma

Özel Maltepe Gençlik Spor Kulübü Derneği
Sabite Yılmaz
MERKEZ MALTEPE
Karate
17:00 - 18:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
17:00 - 18:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:30 - 18:30 60 dk.

Kondisyon

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Strength & Conditioning
17:30 - 18:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
17:30 - 18:30 60 dk.

Aikido

Samuray Dojo
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Aikido
18:00 - 18:40 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
18:00 - 19:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Boks

Şah Mat Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
FİRUZKÖY AVCILAR
Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
19:30 - 20:30 60 dk.

Pilates

Ozgym Fitness
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA
Pilates
19:30 - 20:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Pilates
20:30 - 21:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
21:00 - 22:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai

277 sonuç bulundu.