loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 262 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

13:30 - 15:00 90 dk.

Step & Aerobik & Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Sulakçı
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Aerobik
13:30 - 14:10 40 dk.

Pilates

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Spinning

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Spinning
14:00 - 15:00 60 dk.

Crunch

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Crunch
14:00 - 15:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai
14:00 - 15:00 60 dk.

Fitball & Pilates

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Step

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Aerobik

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Aerobik
14:00 - 15:00 60 dk.

Aerobik

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Aerobik
14:45 - 15:45 60 dk.

Yoga

Fitwomen Beşyüzevler
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Yoga
15:30 - 16:30 60 dk.

Kick Boks Kadınlar

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
16:00 - 17:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates
16:00 - 17:00 60 dk.

Pilates

Metin Yaşar Bayanlara Özel Spor Merkezi
Belirsiz Eğitmen
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Pilates
16:30 - 17:30 60 dk.

Yüzme

Swimfit Çocuk Spor Merkezi
Ahmet Değirmencioğlu
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Yüzme
16:45 - 17:45 60 dk.

Pilates

Fitwomen Beşyüzevler
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Pilates
17:00 - 18:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates
17:00 - 18:00 60 dk.

Hapkido

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Savunma Sanatı
17:00 - 18:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
17:00 - 19:00 120 dk.

Karate Karma

Özel Maltepe Gençlik Spor Kulübü Derneği
Sabite Yılmaz
MERKEZ MALTEPE
Karate
17:00 - 18:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:30 - 18:30 60 dk.

Kondisyon

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Strength & Conditioning
17:30 - 18:30 60 dk.

Yüzme

Swimfit Çocuk Spor Merkezi
Ahmet Değirmencioğlu
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Yüzme
17:30 - 18:30 60 dk.

Mat Pilates

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Pilates
17:30 - 18:30 60 dk.

Pilates

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
17:30 - 18:30 60 dk.

Pilates

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
17:30 - 18:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
17:30 - 18:30 60 dk.

Aikido

Samuray Dojo
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Aikido
18:00 - 19:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates
18:00 - 19:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
18:00 - 19:00 60 dk.

Aikido (5-9 Yaş)

Senjutsu Dojo Spor Okulu
Cumhur Solak
BEYKENT BEYLİKDÜZÜ
Aikido
18:00 - 19:00 60 dk.

Boks

Güner Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
ABBASAĞA BEŞİKTAŞ
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Crosstraining (Kadın)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Fonksiyonel Antrenman
18:30 - 19:30 60 dk.

Aikido

Samuray Dojo
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Aikido
19:00 - 20:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
19:30 - 20:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
20:00 - 21:00 60 dk.

Pilates

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Spinning

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Spinning
20:00 - 21:00 60 dk.

Crunch

New Body Fitness (Değişim Fitness)
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Crunch
20:00 - 21:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates
20:30 - 21:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
21:00 - 22:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai
21:00 - 22:00 60 dk.

Mat Pilates

Novy Spor Salonu ve Diyet Merkezi
Belirsiz Eğitmen
YILDIRIM BAYRAMPAŞA
Pilates

304 sonuç bulundu.