loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 211 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

14:00 - 15:00 60 dk.

Fitball & Pilates

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Şah Mat Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
FİRUZKÖY AVCILAR
Pilates
14:10 - 14:50 40 dk.

Pilates

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Pilates
14:30 - 15:30 60 dk.

Pilates (Bayan)

Fitwomen
Sümran Kaya
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Pilates
14:30 - 15:30 60 dk.

Step Aerobik

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Step Aerobik
14:30 - 15:30 60 dk.

Step Aerobik

E&N Fit Spor Salonu
Belirsiz Eğitmen
BAĞCILAR BAĞCILAR
Step Aerobik
14:30 - 15:15 45 dk.

Pilates

Swedish Sports Club
Belirsiz Eğitmen
TOPSELVİ KARTAL
Pilates
15:00 - 18:00 180 dk.

Muay Thai - Kick Boks Kids

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Muay Thai
16:00 - 17:00 60 dk.

Jimnastik (3-5 Yaş)

Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Jimnastik
17:00 - 18:00 60 dk.

Kick Boks (Kadınlara özel)

Metin Yaşar Fitness
Belirsiz Eğitmen
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Kick Boks
17:00 - 18:00 60 dk.

Bale (4-5 Yaş)

Öykü Sanat Merkezi
Çağdan Büyük
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
17:00 - 18:00 60 dk.

Mat Pilates

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Pilates
17:00 - 18:00 60 dk.

Kick Boks Yetişkin

Sinan Çağala Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
SARIYER SARIYER
Kick Boks
17:00 - 18:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
17:00 - 17:30 30 dk.

Pilates

Arena Fitness Center
Belirsiz Eğitmen
DİKİLİTAŞ BEŞİKTAŞ
Pilates
17:30 - 18:30 60 dk.

Muay Thai 12 - 16 Yaş

Göktürk Arena
Belirsiz Eğitmen
KAĞITHANE KAĞITHANE
Muay Thai
17:30 - 18:30 60 dk.

Yüzme

Swimfit Çocuk Spor Merkezi
Ahmet Değirmencioğlu
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Yüzme
17:30 - 18:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
17:30 - 18:30 60 dk.

Zumba

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Zumba
17:30 - 18:45 75 dk.

Kick Boks

Pirana Gym
İsmail Uzuner
BAHÇELİEVLER PENDİK
Kick Boks
17:50 - 18:30 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
18:00 - 19:00 60 dk.

Bale (4-5 Yaş)

Öykü Sanat Merkezi
Çağdan Büyük
CUMHURİYET ÜSKÜDAR
Bale
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks Yetişkin

Sinan Çağala Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
SARIYER SARIYER
Kick Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Muay Thai (7-12 Yaş)

Akpolat Spor Kulübü
Suat Akpolat
HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE
Muay Thai
18:00 - 22:00 240 dk.

Crossfit

Alperhan Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
YAKACIK KARTAL
Crossfit
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks Çocuklar

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
18:00 - 20:00 120 dk.

Boks (Genç)

Atalar Boks & Spor Salonu
Mete Yazıcı
ATALAR KARTAL
Boks
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Gün ve Er Fight Club
İsmail Güner
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Kick Boks
18:00 - 19:15 75 dk.

Tekvando

Ümit Yılmaz Fight Academy
Yavuz Çalık
MERKEZ TUZLA
Tekvando
18:00 - 18:30 30 dk.

Boks, Kick Boks , Muay Thai

Check Functional PT
Belirsiz Eğitmen
ESENTEPE ŞİŞLİ
Dövüş Sanatları
18:00 - 19:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
18:00 - 19:00 60 dk.

Kick Boks

Studio HFit28
Belirsiz Eğitmen
BULGURLU ÜSKÜDAR
Kick Boks
18:00 - 20:00 120 dk.

Karate

Şahin Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
OKMEYDANI ŞİŞLİ
Karate
18:45 - 20:30 105 dk.

Kick Boks

Pirana Gym
İsmail Uzuner
BAHÇELİEVLER PENDİK
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Kick Boks Yetişkin

Sinan Çağala Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
SARIYER SARIYER
Kick Boks
19:00 - 20:00 60 dk.

Zumba

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Zumba
19:30 - 20:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
19:45 - 20:45 60 dk.

Pilates (Bayan)

Fitwomen
Sümran Kaya
KÜÇÜKKÖY GAZİOSMANPAŞA
Pilates
20:00 - 21:00 60 dk.

Kick Boks Yetişkin

Sinan Çağala Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
SARIYER SARIYER
Kick Boks
20:00 - 21:00 60 dk.

Zumba

Lady Power 2
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Zumba
20:00 - 20:30 30 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
20:00 - 22:00 120 dk.

Karate

Şahin Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
OKMEYDANI ŞİŞLİ
Karate
20:30 - 21:30 60 dk.

Crossfit

Crossfit Backstreet
Belirsiz Eğitmen
ÇANKAYA ÇANKAYA
Crossfit
10:30 - 11:10 40 dk.

Spinning

Ladies Dream
Belirsiz Eğitmen
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Spinning
Ders başlamıştır.

243 sonuç bulundu.