loading

Grup Dersi Listesi

ZAMAN ARALIĞI

GRUP DERSLERİ Temizle

OLANAKLAR Temizle

Bugün 251 Adet Grup Dersi bulundu

GRUP DERSİ ZAMANI

SALON / STÜDYO ADI

İLÇESİ

GRUP DERSİ TÜRÜ

12:00 - 13:00 60 dk.

Pilates

Lady Power 1
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Pilates
12:00 - 13:00 60 dk.

WOD

Crossfit Skylight
Burak Gökçil
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Crossfit
12:00 - 13:00 60 dk.

Kick Boks

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Kick Boks
12:00 - 13:00 60 dk.

Crossfit

Crossfit Boran
Belirsiz Eğitmen
FEYZULLAH MALTEPE
Crossfit
12:00 - 12:50 50 dk.

Pilates

ATP Crossfit İnsignia
Belirsiz Eğitmen
KAYIŞDAĞI ATAŞEHİR
Pilates
12:00 - 12:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
12:00 - 13:00 60 dk.

BJJ

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
BJJ
12:00 - 13:00 60 dk.

Yoga

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Yoga
12:10 - 13:00 50 dk.

Pilates Factory

Factory Athletic
Belirsiz Eğitmen
4. LEVENT BEŞİKTAŞ
Pilates
12:15 - 13:05 50 dk.

Zumba Fit

Pelops Sports Club
Belirsiz Eğitmen
BALGAT ÇANKAYA
Zumba
12:30 - 13:15 45 dk.

Spinning

Urban Riders Maslak
Mehmet Ali Yıldırım
MASLAK SARIYER
Spinning
12:30 - 13:15 45 dk.

Spinning

Urban Riders Ataşehir
Alihan Aker
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
12:30 - 13:30 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
12:30 - 13:30 60 dk.

Pilates

Metroflex Alsancak
Belirsiz Eğitmen
ALSANCAK KONAK
Pilates
13:00 - 13:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
13:00 - 13:25 25 dk.

Fonksiyonel Antrenman

Club Slimming
Belirsiz Eğitmen
FULYA ŞİŞLİ
Fonksiyonel Antrenman
13:30 - 15:00 90 dk.

Step & Aerobik & Pilates

Flamingo Gym Bahçelievler
Nuray Sulakçı
BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER
Aerobik
14:00 - 14:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai
14:00 - 15:00 60 dk.

Fitball & Pilates

Power Gym Güngören
Adelya Hoca
GÜNGÖREN GÜNGÖREN
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Aqua Gym

618 Fitness Club
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ BEYLİKDÜZÜ
Aqua Gym
14:00 - 15:00 60 dk.

Pilates

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Pilates
14:00 - 15:00 60 dk.

Step

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Step
14:00 - 15:00 60 dk.

Aerobik

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Aerobik
14:00 - 15:00 60 dk.

Aerobik

Golden Life Women
Belirsiz Eğitmen
ESENLER ESENLER
Aerobik
14:00 - 14:30 30 dk.

Core Dersi

Sunrise Fitness & Spa
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SANCAKTEPE
Core Training
15:00 - 16:00 60 dk.

Kick Boks Kadınlar

Yaygınlar Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
HASEKİ FATİH
Kick Boks
16:00 - 16:30 30 dk.

Pilates

NE Sports Studio
Belirsiz Eğitmen
FENERBAHÇE KADIKÖY
Pilates
16:00 - 17:30 90 dk.

Yoga

Yoga Academy Mecidiyeköy
Belirsiz Eğitmen
MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ
Yoga
16:30 - 17:30 60 dk.

Yüzme

Swimfit Çocuk Spor Merkezi
Ahmet Değirmencioğlu
BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR
Yüzme
17:00 - 18:00 60 dk.

Hapkido

Özel Maltepe Spor Kulübü
Cem Uymak
ZÜMRÜTEVLER MALTEPE
Savunma Sanatı
17:00 - 18:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
17:00 - 18:00 60 dk.

Fonksiyonel Antreman

Oldschool FT
İlkin Ercantekin
TÜRKALİ BEŞİKTAŞ
Fonksiyonel Antrenman
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:15 - 18:30 75 dk.

Kick Boks Çocuklar

Serdar Bektaş Spor Kulübü
Belirsiz Eğitmen
MERKEZ SULTANGAZİ
Kick Boks
17:30 - 18:30 60 dk.

Aikido

Samuray Dojo
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Aikido
18:00 - 19:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
18:10 - 18:55 45 dk.

Spinning

Urban Riders Ataşehir
Alihan Aker
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Spinning
18:30 - 19:30 60 dk.

Kick Boks

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Kick Boks
18:30 - 19:30 60 dk.

Aikido

Samuray Dojo
Belirsiz Eğitmen
BÜYÜKÇEKMECE BÜYÜKÇEKMECE
Aikido
19:00 - 20:00 60 dk.

Pilates

Lady Power 1
Belirsiz Eğitmen
MEHMETAKİF SULTANBEYLİ
Pilates
19:00 - 20:00 60 dk.

4 & 10 Yaş

Galatasaray Cimnastik Okulu
Belirsiz Eğitmen
KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR
Jimnastik
19:30 - 20:30 60 dk.

Kick Boks

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Kick Boks
19:30 - 20:30 60 dk.

BJJ

Nida kule Kuzey-Balaban Solid Sports
Belirsiz Eğitmen
BATI ATAŞEHİR ATAŞEHİR
BJJ
21:00 - 22:00 60 dk.

Muay Thai (Başlangıç)

Fabrica İstanbul
Tayfur Eren
SAHRAYICEDİT KADIKÖY
Muay Thai

283 sonuç bulundu.